Stříbro v MESITu

26. 2. 2024

Je všeobecně známo, že lidé v našich společnostech MESIT mají zlaté ruce. Málokdo však ví o stříbrném pokladu, který se ukrývá v našem areálu!

více…

Naše nabídka eloxování hliníku, jeho slitin a odlitků

8. 2. 2024

Naše galvanovna společnosti MESIT machinery, a.s., v Uherském Hradišti přináší špičkové služby v oblasti eloxování hliníku, jeho slitin a odlitků. S více než padesátiletou tradicí a zkušenostmi, zejména v leteckém a obranném sektoru, jsme se stali spolehlivým partnerem pro povrchovou ochranu vašich výrobků.

více…

Galvanizace ve Speciálu MF Dnes zaměřeném na Mezinárodní strojírenský veletrh

4. 10. 2023

V nejnovějším vydání Speciálu MF Dnes, který vychází u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu, MESIT machinery představuje své rozsáhlé strojírenské služby s důrazem na povrchové ochrany kovů.

více…

Ochrana povrchu: Klíčová role a význam galvanizace

15. 8. 2023

Povrchová ochrana kovů je klíčovým faktorem pro zajištění dlouhodobé životnosti a odolnosti mechanických dílů vůči nejrůznějším vnějším vlivům. Mezi metody povrchové ochrany kovů patří galvanizace, která se v průmyslovém a komerčním prostředí stala jednou z nejefektivnějších a nejpoužívanějších technik. Technologické know-how galvanizace na vysoké úrovni má již řadu let MESIT machinery, a.s., odštěpný závod galvanica.

více…